shapka_top.jpg

Вибираємо автошколу в Києві

Выбираем  автошколу в КиевеОтже, ви вирішили піти вчитися на права. Це дуже відповідальний крок, тому до вибору автошколи потрібно поставитися з усією серйозністю. Для того, щоб знайти хорошу автошколу, доведеться неабияк потрудитися, тільки в Святошинському районі половина шкіл, в які краще не потрапляти.

  • Перегляньте рекламні оголошення і за номерами телефону попросіть дати вам інформацію про кількість теоретичних і практичних годин, зокрема учнів в групах, марках автомобілів, а також про наявну ліцензію на послуги, що надаються. Поцікавтеся про те, скільки років існує автошкола. Уважно вивчіть реальні відгуки в інтернеті, при цьому необхідно враховувати, як позитивні, так і негативні відгуки. Порадьтеся зі знайомими, які нещодавно закінчили навчання.
  • Після того, як ви зупинилися на одному або декількох варіантах, особисто сходіть в автошколу на теоретичне заняття і послухайте вашого майбутнього викладача. Запитайте, хто проводить практичні заняття, має значення його характер, водійський і викладацький стаж, вміння спілкуватися з людьми. Якщо директор або інструктори автошколи натякають вам на те, щоб здати успішно іспити і отримати водійські права, необхідно понести додаткові витрати, то від навчання тут слід негайно відмовитися. При вступі в автошколу, з вами повинні укласти договір на навчання.
  • Дізнайтеся про навчальні автомобілі, чи є на території автошколи автодром. Не погоджуйтеся на навчання на маленьких автомобілях, так як звикати до великогабаритних машин в цьому випадку буде набагато складніше. Пам'ятайте, що проходити навчання необхідно тільки на автомобілях з механічною коробкою передач, при навчанні на автомобілі з автоматом ви не отримаєте необхідних навичок водіння.
  • Також дізнайтеся про вартість навчання і можливих додаткових витратах протягом навчання. В автошколу, яка пропонує акції, знижки або низьку оплату краще не йти. Оплата повинна проводиться поетапно, при цьому перший внесок потрібно робити тільки після двох тижнів навчання.

Отже, резюмуючи все вищесказане, можна відзначити, що вибір оптимальної автошколи знаходиться в ваших руках. Не піддавайтеся спокусам, вибрати автошколу дешевше в підсумку буде дорожче. Уникайте великі автошколи, які мають більше трьох філій - це бізнес проекти, які вміло витягнуть з вас гроші, а якість навчання їм не цікава. Також не слід звертатися в щойно створені школи, можна потрапити в руки до шахраїв і втратити час і гроші.

Викладач автошколи «Жайворонок»

Осадчий Н.І.