shapka_top.jpg

Автошкола «Жайворонок»

Автошкола ЖайворонокАвтошкола Безпечного водіння структурний підрозділ автошколи Жайворонок навчає водінню з 2002р.. Ми здобули авторитет у мешканців Києва і області. Наша автошкола одна з найкращих шкіл як за якістю навчання так і за помірністю цін.

84% наших учнів успішно складають іспити в МРЕВ з першої спроби, що є найкращим результатом серед автошкіл Святошинського району міста Києва.

Висококваліфіковані викладачі та інструктори, сучасна технічна база, новітні методики навчання допомагають отримати не просто базові навички водіння, а стати справжнім професіоналом. Після завершення курсу водіння Ви будете вільно і впевнено почувати себе за кермом, безпечно керувати будь-яким авто.

Інструктор автошколи «Жайворонок» - це майстер водіння, чудовий вчитель, тонкий психолог. Він допоможе Вам впоратися з природним страхом на дорозі, набути впевненості в своїх силах. За плечима кожного інструктора багаторічний досвід і сотні вдячних учнів.

Багато хто вважає, що купити права - це простий і швидкий спосіб отримати доступ до водіння автомобіля. Але сумна статистика показує, що більшість ДТП відбувається з вини саме таких «учнів»!

Досвід водіння приходить лише з часом. Але ми впевнені, він повинен базуватися на міцних знаннях і відпрацьованій техніці. Цей принцип лежить в основі навчання в автошколі «Жайворонок». 85% учнів приходить в нашу автошколу за рекомендацією знайомих. Це і є яскравим доказом нашого професіоналізму та якості викладання.


Ми НЕ вчимо «здавати іспити в ДАІ», - ми навчаємо водіїв, з якими нам їздити по одній дорозі!