shapka_top.jpg

Автошкола Васильков


Для розвитку уваги, моторики рук і швидкості реакції можуть стати в нагоді навички водіння автомобіля, в чому Вам допоможе автошкола. Васильков - місто обласного значення в 25-ти км від столиці. Жителям Васильківського району припадає розриватися між навчанням, роботою і домом, так як дорога до самого перспективного в кар'єрному зростанні міста забирає багато часу. Приватний громадський транспорт дорожчає, а люди виявляються в незручному становищі, так як не мають вибору. Насправді, водіння власного автомобіля зробить Вас незалежним від часу роботи тролейбусів, Вам не доведеться терпіти незручності в натовпі кашляючих в потилицю людей і стояти в черзі на автобус в мороз. Все, що Вам потрібно, це записатися в автошколу в Василькові!

Автошкола ВасильковВикладачі з багаторічним стажем водіння не тільки розкажуть Вам про цікаві ситуації на дорозі, в які вони потрапляли, але і підготують до суворих реалій київського бездоріжжя. Всім студентам автошколи міста Василькова надані стоси цікавої літератури з теоретичної частини, нові автомобілі як з механічною, так і автоматичною коробкою передач.

Автошкола (Васильков) дає можливість всім своїм студентам випробувати свої сили в особистому автопарку і при цьому оплатити навчання  поетапно. Якщо Вам не сподобається наша методика, таким чином Ви збережете свої гроші на проїзний.


Метою своєї діяльності викладачі в автошколі (міста Васильков) ставлять підготовку студента до реальної їзди на дорозі. Результатом своєї праці вчитель вважає вміння випускника не просто скласти іспит ДАІ з першого разу, але також і впоратися з непередбачуваними обставинами, надати невідкладну допомогу потерпілому в ДТП, грамотно припаркуватися і ні разу не засвітитися у відео з авторегістратора на Youtube. Обличчя автошколи в місті Васильков - адекватний і чуйний учасник дорожнього руху.