shapka_top.jpg

Вибір автошколи

Вибір автошколиПісля прийняття рішення отримати водійські права залишається найважливіше —вибір автошколи. Від нього буде залежати якість отриманих знань, досвіду і багато іншого. Тому ми поділимося з Вами основними рекомендаціями щодо правильного вибору навчальних курсів. Обдзвоніть обрані варіанти і попросіть інформацію про кількість годин, відведених на практичну і теоретичну частину. Також уточніть число учнів в групах, марки навчальних авто і не забудьте запитати про наявність ліцензії на надання послуг.
Під час вибору автошкіл вивчіть про них відгуки в Інтернеті, їх залишають ті, хто на власному досвіді отримав ті чи інші враження від обраної школи. Тому це зможе допомогти Вам у прийнятті вірного рішення. До того ж враховуйте як і позитивні, так і негативні висловлювання, щоб зробити максимально адекватні висновки.
Коли процес вибору автошколи звузить пошуки до декількох варіантів, Ви можете відвідати особисто їх теоретичне заняття. Це дозволить Вам ознайомитися з методикою навчання, познайомитися з викладачами, запитати думку у учнів і побачити умови, в яких можливо доведеться навчатися.

Щоб вибір автошколи не зайняв багато Вашого часу та сил, рекомендуємо відразу звертатися до нас. Автошкола «Жайворонок» є однією з найкращих в столиці, що підтвердити зможуть багато наших випускників.


До вибору автошколи потрібно поставитися серйозно. Але ми можемо стверджувати, що пройдемо будь-яку Вашу перевірку. Тому приймайте правильне рішення, телефонуйте нам прямо зараз.
Наш високий рівень професіоналізму, вигідні умови і відповідальність зможуть Вас переконати в тому, що під час вибору автошколи потрібно віддавати перевагу саме нам.