shapka_top.jpg

Автошкола на кпи


Автошкола на кпиХочете стати автолюбителем? Приходьте до автошколи на КПИ та навчитеся керувати транспортним засобом будь-якого класу і при будь-яких умовах. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте права, якщо повністю довіритесь нашим вчителям з багаторічним стажем не тільки водіння столицею, а й у сфері викладання. Ми дотримуємося принципу, що вміння пояснити не менш важливе для студента, ніж уміння показати. У нашій автошколі, розташованій на КПІ, Вам буде надана повна свобода для практики і відточування навичок водіння на механіці і автоматі. У рамки наших послуг входить не тільки навчання за допомогою сучасних автомобілів, але і медична комісія. Наші співробітники підготують Вас до здачі іспитів в ДАІ, а колишніх автомобілістів підтягнуть в теорії. Викладач не буде змушувати студентів купувати книги з автомеханіка, а надасть доречні матеріали сам. Співробітники автошколи на ст.м. КПИ йдуть назустріч всім бажаючим навчитися водити і пропонують поетапну оплату курсу.

Автошкола на КПИ навчить вас всім премудростям водіння автомобіля в міських умовах, в різні пори року. Ви навчитеся тримати себе в руках у стресових ситуаціях, розвинете периферичний зір, навчитеся зберігати концентрацію і стежити за трафіком на дорозі не дивлячись ні на що. Автошкола на КПИ стане Вашим помічником у першому досвіді водіння. Ми подбаємо про те, щоб Ви знали, як діяти в разі аварії, як їй запобігти, як надати першу медичну допомогу потерпілому.


Ті, хто сумніваються у вступі до автошколи водіння на КПИ, можуть зателефонувати за номером для консультації. І пам'ятайте, для нас головне - безпека всіх учасників руху на дорозі. Ми відчуваємо відповідальність за молодих і недосвідчених людей, які вперше сідають за кермо, тому докладаємо всіх зусиль, щоб вони відчували себе впевнено о шостій годині вечора на трасі в три смуги. Наші випускники - наша гордість!