shapka_top.jpg

Автошкола (Святошинський район)

Автошкола (Святошинський район) «Жайворонок» - є одним з найкращих навчальних центрів у Києві з підготовки водіїв легкових автомобілів, мопедів і мотоциклів з подальшим отриманням водійських прав самих затребуваних сьогодні категорій «А1», «А», «В».

Автошкола Святошинський районАвтошкола (Святошинський район) «Жайворонок» є однією з найстаріших шкіл з підготовки водіїв у Києві. Ми маємо величезний педагогічний досвід у цій сфері та рекомендації від величезної кількості колишніх наших учнів, які тепер чудово справляються з автотранспортом. Великий автопарк, висококласні професійні викладачі, зручний графік занять, сучасні методики, а також лояльна цінова політика сприяють до максимально ефективного навчання водінню всіх наших учнів.

За більш ніж сорокарічну історію свого успішного існування автошкола (Святошинський район) «Жайворонок» впевнено закріпила за собою лідируючі позиції серед столичних шкіл з підготовки водіїв легкових авто, мопедів і мотоциклів.

За допомогою досвідчених інструкторів автошколи в Святошинському районі «Жайворонок» будь-який учень зможе набути, без сумніву, дуже важливі і корисні навички водіння, а також вміння уникати аварійних ситуацій, безпечно і ефективно виходити з виниклих складних положень на дорозі і завжди забезпечувати безпеку для себе, своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Автошкола (Святошинський район) «Жайворонок» - ідеальне місце для навчання водінню в Києві.