shapka_top.jpg

Здати на водійські права

Самостійно вміти їздити за кермом автомобіля - це потрібний і важливий навик в сучасному світі. По-перше, він допомагає бути більш мобільним і не залежати від розкладу руху громадського транспорту. По-друге, ця навичка може навіть врятувати життя близької людини, у випадках, коли приїзду медичної допомоги потрібно занадто довго чекати. По-третє, навик водіння - це можливість подорожувати на автомобілі і дізнаватися нові, цікаві країни і міста. Однак придбати цей навик недостатньо, потрібно також здати на водійські права.

Здати на водійські праваЗдати на водійські права означає успішно пройти двоетапний іспит в ДАІ. Перший етап включає в себе перевірку знань усіх правил дорожнього руху. Майбутній водій повинен в обов'язковому порядку володіти кожним їх пунктом та підпунктом. Він повинен знати, де дозволяється, а де забороняється паркувати автомобіль, в яких місцях зупинка може стати причиною отримання штрафу. Крім того, майбутній водій зобов'язаний знати правила, що стосуються дозволеної швидкості руху автомобільного виду транспорту. Знання цих та інших правил допоможуть йому успішно здати на водійські права.

Другий етап іспиту в ДАІ передбачає перевірку техніки водіння майбутнього водія. При цьому учень повинен показати не тільки свої вміння розрізняти педаль газу і гальма, а також перемикати передачі. Він повинен показати свої навички використання ПДР під час водіння. Тоді він зможе здати на водійські права і стати справжнім водієм автомобільного виду транспорту.

Без професійної допомоги здати на водійські права практично неможливо. Тому потрібно попередньо пройти грунтовний курс навчання в спеціальному навчальному центрі, який називається автошколою.

Ви мрієте про те, щоб здати на водійські права та їздити за кермом автомобіля? В такому випадку приходите вчитися в нашу автошколу!